Bekercompetitie seizoen 50, uitslagen 1e ronde

Speeldata: dinsdag 25 februari en dinsdag 10 maart 2020

Poule 1punten
1Linda Martens5
2Remco Brunink10
3Gido Funke 110F12
4Enrico van Heumen3

1-204
3-4 40
1-314
2-440
1-443
2-324

Poule 2punten
1Pieter van den Hoorn7
2Coen Versteeg10
3Sandro Liotto2
4Ronnie Joosten12

1-224
3-424
1-340
2-424
1-414
2-340

Poule 3punten
1Jim Hendriks8
2Wilco van Niekerk6
3Peter Derksen0
4Michel Martens afw0

1-242
3-4
1-340
2-4
1-4
2-340

Poule 4punten
1Emiel Jacobs 180 en 123 F12
2Remco Hendriks10
3Andre Haaisma2
4Noah Houtzeel6

1-242
3-404
1-340
2-440
1-4 42
2-342

Poule 5punten
1Brian Schluzas8
2Mark Willemsen8
3Dimi Alkim6
4Chris Hessing6

1-2 ==> no play
3-443
1-340
2-443
1-440
2-342

Poule 6punten
1Rick Hessing5
2Lievijn Koopmans1
3Hans Wijnen12
4Patrick Jansen11

1-240
3-443
1-314
2-404
1-404
2-314

Poule 7punten
1Kick van Vuren4
2Raimond Jansen4
3Niek Smorrenburg12
4Marcel Janssen10

1-242
3-442
1-304
2-414
1-404
2-314

Poule 8punten
1Tessa Hessing0
2Maikel Janssen7
3Martijn Hendriks8
4Rob Marinus7

1-204
3-443
1-304
2-434
1-4
2-3

Poule 9punten
1Bjorn Poel12
2Michel van Hulzen11
3Dennis de Bruin3
4Alexander Pleiffer6

1-243
3-414
1-341
2-442
1-440
2-341

Poule 10punten
1Ivo van Beek8
2Martin Koster4
3Brendan Bodde4

1-242
1-304
2-324


Eindstand 1e ronde:

Poule 1punten
1Gido Funke 12
2Remco Brunink10
3Linda Martens5
4Enrico van Heumen3

Poule 2punten
1Ronnie Joosten12
2Coen Versteeg10
3Pieter van der Hoorn7
4Sandro Liotto2

Poule 3punten
1Jim Hendriks8
2Wilco van Niekerk6
3Peter Derksen0
4Michel Martens afw0

Poule 4punten
1Emiel Jacobs 12
2Remco Hendriks10
3Noah Houtzeel6
4Andre Haaisma2

Poule 5punten
1Brian Schluzas8
2Mark Willemsen8
3Dimi Alkim4
4Chris Hessing3

Poule 6punten
1Hans Wijnen12
2Patrick Jansen11
3Rick Hessing5
4Lievijn Koopmans1

Poule 7punten
1Niek Smorrenburg12
2Marcel Janssen10
3Kick van Vuren4
4Raimond Jansen4

Poule 8punten
1Martijn Hendriks8
2Maikel Janssen7
3Rob Marinus7
4Tessa Hessing0

Poule 9punten
1Bjorn Poel12
2Michel van Hulzen11
3Alexander Pleiffer6
4Dennis de Bruin3

Poule 10punten
1Ivo van Beek8
2Martin Koster4
3Brendan Bodde4
 

 

De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de 2e ronde

Speelvorm 1e ronde best of 7: 5-3-T: 1e leg --> 501, 2e leg -->301, 3e leg --> tactics etc.